Dodací podmínky

Objednávky: Nabídka a ceníky na těchto stránkách jsou určeny pro koncové uživatele, kteří nakupují tiskopisy a kancelářské zboží pro svoji potřebu. Těmto odběratelům dodáváme zboží za uvedených podmínek v případě, že jim nemůžeme doporučit vhodného prodejce v jejich blízkosti nebo pokud ten nemá požadované zboží. Zboží je možné objednat nejen odesláním objednávky, ale rovněž písemně a faxem na čísle 244 472 140. Osobní odběr z pomocného skladu na Praze 4 je možný  pouze po předchozí telefonické dohodě. Adresa sídla firmy je určena pro písemný kontakt, v žádném případě zde není výdej zboží! Závazná je cena včetně DPH, uvedená cena bez DPH, obchodní balení a odpovídající váha má pro koncové uživatele pouze informativní charakter.

 

Tiskopisy z naší produkce dodáváme v obchodním balení především prodejcům a velkoobchodům v oboru za výhodných podmínek a cen po celé ČR. Pro tyto odběratele platí níže uvedené Dodací podmínky pro prodejce, při splnění uvedených kriterií dodáváme zboží na fakturu. Kontaktujte nás, při zahájení spolupráce (a později kdykoliv na vyžádání) obdržíte kromě dalších zajímavých informací a vzorků také tištěné nabídkové listy, jejichž nedílnou součástí je ceník pro prodejce, dodací podmínky a objednávkový kupón!

 

Dodávky: Po obdržení Vaší objednávky Vám zboží zašleme do týdne poštou na DOBÍRKU. Našim zákazníkům neúčtujeme balné ani expedici, k ceně zboží připočteme pouze poštovné, které uhradíme přepravci. Se zbožím obdržíte dodací list, který je dokladem o nákupu zboží a zároveň daňovým dokladem pro Vaše účetnictví. Dodavatel si vyhrazuje právo si Vaši objednávku telefonicky ověřit. Prosíme proto o řádné vyplnění nejen adresy pro dodání, ale i Vašeho telefonu pro rychlejší komunikaci s Vámi. Díky pečlivé distribuci obdrží uživatelé naše zboží nepoškozené - plně ručíme za kvalitu dodávky. V případě poškození balíku během přepravy uplatněte reklamaci neprodleně u přepravce. Na základě písemného protokolu o reklamaci Vám dodáme nové zboží.